Něco o mě …

O obor elektrotechniky a elektroniky se zajímám už od základní školy, proto  další cesta a výběr střední školy byla jednoduchou volbou = obor mechanik – elektrotechnik. Od té doby se aktivně věnuji elektroinstalacím a to jak pracovně, tak i svojí práci považuji za hobby, které mě naplňuje a snažím se stále zdokonalovat, protože normy i požadavky na elektroinstalace se stále mění.

Mám zkušenosti z domovními instalacemi, průmyslovými a s montážemi elektroinstalací na stroje různého zaměření. Pracovně jsem byl rok v Anglii, USA a  v Německu, kde jsem získal spoustu zkušeností s trasováním, taháním kabelů a zapojováním rozvaděčů. Po návratu do ČR jsem v této oblasti zůstal a do současné doby se věnuji montáži dopravníků,rozvaděčů a různých linek.

Také se věnuji domovním instalacím, které mě velmi baví. Mám za sebou realizace kompletních domů a to jak novostaveb tak rekonstrukcí. Při realizaci jakékoliv zakázky nebo projektu, mi hlavně záleží na dodržení daných termínů, poctivém  jednání a odvedení práce co v největší kvalitě.

Kvalifikace a osvědčení :

  • vyhláška 50/78 sb. – §6 + §8
  • svářecí průkaz : – ZK 135 1.1 ( CO2) , ZK 311 1.1 ( svařování plamenem ),             ZK 111 1.1 ( elektroda )
  • Průkaz na VZV a montážní plošiny
  • Řidičské oprávnění A,B,C a T
  • Kotelnický průkaz – parní kotle