Něco o mně …

O obor elektrotechniky a elektroniky se zajímám už od základní školy, proto další cesta a výběr střední školy byla jednoduchou volbou = obor mechanik – elektrotechnik. Od té doby se aktivně věnuji elektroinstalacím a to jak pracovně, tak i svojí práci považuji za hobby, které mě naplňuje a snažím se stále zdokonalovat, protože normy i požadavky na elektroinstalace se stále mění.

Mám zkušenosti z domovními instalacemi, průmyslovými a s montážemi elektroinstalací na stroje různého zaměření. Pracovně jsem byl rok v Anglii, USA a v Německu, kde jsem získal spoustu zkušeností s trasováním, taháním kabelů a zapojováním rozvaděčů. Po návratu do ČR jsem v této oblasti zůstal a do současné doby se věnuji montáži dopravníků, rozvaděčů a různých linek.

Také se věnuji domovním instalacím, které mě velmi baví. Mám za sebou realizace kompletních domů a to jak novostaveb tak rekonstrukcí. Při realizaci jakékoliv zakázky nebo projektu, mi hlavně záleží na dodržení daných termínů, poctivém  jednání a odvedení práce co v největší kvalitě.

Také poskytuji kompletní realizace staveb a to jak elektroinstalační služby, tak i kompletní rekonstrukce bytů či domů. Jsem schopný realizovat celou zakázku od podlahy, po strop.

Kvalifikace a osvědčení :

  • Vyhláška 50/78 sb. – §6 + §7 + §8
  • Svářecí průkaz : ZK 135 1.1 ( CO2), ZK 311 1.1 ( svařování plamenem ), ZK 111 1.1 ( elektroda )
  • Průkaz na VZV a montážní plošiny
  • Řidičské oprávnění A,B,C a T